Odnowa po opalaniu

Nadrzędna kategoria: Zabiegi Dr. Baumann
Odsłony: 3069

Intensywny zabieg odnawiający zniszczoną przez słońce skórę.


Ciesz się zapachem pomarańczy i jasnymi, letnimi dniami!Centralnym punktem tego zabiegu jest głęboki peeling przy użyciu kwasów owocowych AHA. Wpływa to na odnowę komórek, wygładza zmarszczki, usuwa zmiany powstałe po nadmiernym przebywaniu na słońcu, pozostawiając skórę świeżą i gładką. Ratunkiem na uszkodzoną przez słońce skórę są multiaktywne liposomy z ceramidami, ponieważ natychmiast naprawiają warstwę ochronną skóry i zapewniają intensywne nawilżenie skóry.

Ampułki 100 % witaminy E i lecytyna są szczególnie polecane do odbudowy zniszczonej przez słońce skóry.

Krem Intensive dry jest ostatnim produktem polecanym dla zapewnienia zdrowej, letniej skóry.

Zabieg obejmuje:

Delikatne oczyszczenie twarzy, dekoltu i szyi mleczkiem oczyszczającym specjalnym.Efektem będzie przygotowanie skóry do dalszych intensywnych zabiegów.Ta procedura nie może być wykonana bezpośrednio przed peelingiem AHA. Peeling można zastosować dopiero 2 - 3 dni pózniej i musi być on przeprowadzony aż do osiągnięcia sukcesu.Niezbędna jest seria z peelingiem 10,20,30% - zobacz zabiegi z kwasami AHA.

  • Tonizowanie - produktem Facial Tonic Lotion Special dla suchej skóry. Alantoina i kwas hialuronowy obecne w toniku są pomocne w procesie nawilżania skóry, uspokoją ją i idelanie przygotowują dla następnych składników.
  • Liposomy Multiaktywne E +C dla cery uszkodzonej przez słońce.Natychmiastowa naprawa bariery hydrolipidowej, zmniejszenie zmarszczej i likwidacja przebarwień.
  • Ampułka Witaminy E 100% i Ampułka z Lecytyny.
  • Eye Tonic z wyciągiem z rumianku po oczy.
  • Masaż twarzy, dekoltu i szyi da cudowny relaks
  • Krem odżywczy Intensywny do cery odwodnionej, suchej lub wrażliwej
  • Makijaż dzienny, dyskretny, lekki - podkreslający naturalne kobiece piękno

WSZYSTKIE LIPOSOMY MULTIAKTYWNE SĄ W STANIE DOTRZEĆ DO NAJGŁĘBSZYCH WARSTW SKÓRY

Twoja podstawowa ochrona przed słońcem:
1. Zastosuj środki ochronne 20 minut przed kontaktem z promieniami UV (ale tylko środki wolne od jakichkolwiek barwników, aromatów i składników chemicznych).
2. Wykorzystaj samoopalacz, ale tylko wtedy, gdy nie posiada żadnych barwników, aromatów i składników chemicznych.
3. Używaj kapelusza i okularów przeciwsłonecznych, które blokują od 99 do 100 % promieni UV.
4. Unikaj bezpośredniego kontaktu ze słońcem pomiędzy godziną 1000 a 1600.
5. Używaj produktów na słońce Dr Baumann linii Słonecznej – te produkty są pozbawione jakichkolwiek barwników, składników chemicznych, olejków mineralnych i substancji zapachowych.
6. Rozpocznij regularne zabiegi w celu odnowy zniszczonej słońcem skóry.
7. Używaj unikalnych, multiaktywnych liposomów Dr Baumanna, bogatych w antyutleniacze w celu naprawy, restrukturyzacji i ochrony.

Zasady ogólne:
Udowodniono, że opalanie i promienie UV uszkadzają niektóre komórki skóry. Szkody spowodowane ekspozycją na słońce kumulują się. Promienie UVA wnikają głęboko w skórę powodując zmarszczki i pęknięcia a w najgorszym wypadku raka. Niszcząc komórki bazowe
prowadzą do czerniaka – najbardziej niebezpiecznej odmiany raka. Osoby posiadające piegi, włosy w kolorze rudym lub blond są bardziej narażone na raka skóry. Promienie UVB operują na powierzchni skóry i powodują podrażnienia, alergie i poparzenia słoneczne.

Cena: 98,00 zł