Beaucaire

Beaucaire

Dr. Baumann

Dr. Baumann

SkinIdent

SkinIdent

studio beauty

studio beauty

studio beauty

studio beauty

 

Depilacja woskiem jest najczęściej wybieraną profesjonalną metodą depilacji ciała, ponieważ w porównaniu z innymi metodami:

  • gwarantuje długotrwały efekt,
  • niesie małe ryzyko powikłań,
  • jest niedroga,
  • szybka.

Jak przebiega depilacja woskiem?
Rozgrzany wosk do temperatury 37-38 0C, nakładamy szpatułką na depilowaną częś ciała, następnie zrywamy za pomocą paska flizelinowego. Po depilacji skóra może być podrażniona i zaczerwieniona. Następnego dnia po zabiegu, zaczerwienienia znikają, skóra staje gładka i miękka w dotyku. Efekt utrzymuje się przez około 3-4 tygodnie.
Jak przygotować się do depilacji woskiem?
Decycydując się na depilację woskiem istotne jest, aby włosy były właściwej długości. Optymalna długość włosa to 1 cm-1,5 cm.

w ofercie..

  • Wąsik lub broda
  • Pachy
  • Ręce
  • Nogi
  • Bikini

Makijaż permanentny


 

Mikropigmentacja, inaczej makijaż permanentny lub makijaż trwały, jest zabiegiem należącym do kosmetyki estetycznej. Wykonujemy go w celu podkreślenia naturalnej urody bądź skorygowaniu jej mankamentów. Dzięki nowoczesnym technikom, zabieg jest bezpieczny i prawie bezbolesny. Dobrze wykonany makijaż permanentny, daje w pełni naturalny i estetyczny wygląd.
Zabieg polega na precyzyjnej implantacji hipoalergicznych pigmentów do warstwy podstawnej naskórka (ok.0,28 mm). Daje to możliwość równomiernego wyłuszczenia koloru w przeciągu kilku lat (ok. 20% utrata pigmentu w skali roku). Pigment wprowadzany jest przy pomocy jednorazowych sterylnych igieł.

Aparat ET-Bimodul


Nowoczesne i Ekskluzywne urządzenie do profesjonalnych zabiegów mikropigmentacji

Urządzenie do makijażu permanentnego i tatuażu produkowane z niemiecką precyzją w oparciu o zaawansowaną technologię z użyciem najwyższej jakości elektroniki i mikroprocesora. To wszytko pozwala na bezpieczny, higieniczny, a zarazem precyzyjny i bezbolesny zabieg.

Zalety urządzenia: panel jest sterowany elektronicznie mikroprocesorem, dzięki któremu częstotliwość pracy igły jest zawsze stała niezależnie od struktury skóry rysowanie ciągłych linii jest możliwe przy minimalnych urazach skóry dzięki temu, że igła pracuje precyzyjnie, bez jakichkolwiek odchyleń na boki częstotliwość nakłuć można regulować do150 nakłuć na sekundę; zwiększa to szybkość pracy, a wraz tym komfort klienta podczas zabiegu istnieje możliwość zastosowania drugiego pióra (jest to bardzo wygodne podczas pracy z jednym klientem przy użyciu różnych barwników lub rozmiarów igły) specjalnie zaprojektowana powierzchnia panelu sterowania ułatwia jej czyszczenie i dezynfekcję (żadne zanieczyszczenia nie dostają się pomiędzy przyciski) lekkie i wygodne pióro firmy Euro Touch przystosowane jest również do bardzo małych dłoni pomimo dużej mocy wyjściowej pióro pracuje cicho i nie nagrzewa się poprzez przekręcenie przedniej części uchwytu można regulować głębokość nakłuwania aparat przystosowany jest do modułów o konfiguracji igieł od 1 do 9 opatentowany systemu modułu higienicznego (zintegrowany system igły z nasadką) gwarantuje absolutną sterylność moduł posiada nowoczesny system dozowania pigmentu, który pozwala na równomierne i ekonomiczne jego podawanie bez ryzyka niekontrolowanego wylewania się barwnika prosty sposób montażu daje możliwość szybkiej zmiany igły lub koloru pigmentu kształt igły oraz jej zoptymalizowana końcówka i powierzchnia z kieszonkami na pigment pozwalają precyzyjnie implantować barwnik w naskórku przy minimalnym urazie i krwawieniu Wszystkie elementy ET Bimodul spełniają wymagania CE 89/335/EWG i normy EMC-ISO 9002 i EN 46002.